HakkındaSollers Consulting, finans endüstrisini iş dönüşümlerinde destekleyen uluslararası bir iş danışmanlığı ve yazılım uygulama uzmanıdır. Sollers Consulting ekipleri Allianz, AXA, LV =, BNP Paribas Cardif, Basler, Generali, Zürih, Santander Tüketici Bankası ve ING dahil olmak üzere dijital yeteneklerini geliştirmede 70'den fazla finansal grubu destekledi.
Sollers Consulting, sigorta şirketlerinin, bankaların ve finansal kiralama şirketlerinin yeni teknolojilere dönüşmesine ve uyum sağlamasına yardımcı olan Bilgi Teknoloji sistemlerinde uzmanlaşmıştır. Şirket, sigorta endüstrisinin ihtiyaçları için tasarlanmış bir dijital platform olan RIFE'yi sizlere sunuyor. Sollers Consulting, Guidewire Software, Tia Technology, Fadata, Oracle, AWS ve Microsoft gibi 15'ten fazla teknoloji sağlayıcısı ile işbirliği yapmaktadır.

Varşova, Lublin, Poznan, Köln, Tokyo ve Kopenhag'dan yaklaşık 600 işletme ve Bilgi Teknoloji uzmanı, Almanya, İngiltere, Polonya, İskandinavya ve diğer birçok ülkedeki finans kurumlarının dijitalleşmenin faydalarını elde etmelerine yardımcı oluyor
Kaynak: https://sollers.eu/what-we-do/.

Girişim Kategorisi

Pazarlama ve Dağıtım

Lokasyon

Polonya

Kuruluş Tarihi

2000

Web Adresi

www.sollers.eu