HakkındaHazardHub, mülk düzeyinde tehlike riski veritabanlarının tek 3.nesil sağlayıcısıdır.
HazardHub takımının bilim adamları , büyük bir dijital jeo-uzumsal veriyi anlaşılması kolay yanıtlara, risk değerlendirmeleri ile kullanılabilir gerçek dünya kararlarına çevirir. HazardHub, havadan ( fırtına, dolu, kasırga, yıldırım), sudan (sel, kıyı fırtınası dalgalanması), topraktan (deprem, brownfield, Superfund) ve ateşten (orman yangını ve yangın koruması.) gelen tehlikeler de dahil olmak üzere mülkiyeti tahrip eden ve ona zarar veren riskler için kapsamlı, ulusal sigorta sağlar.
HazardHub'un prensipleri, büyük coğrafi veritabanlarının oluşturulması, modellenmesi, dağıtım ve desteklenmesi konusunda 75 yılı aşkın deneyime sahiptir. Hazard veri tabanları, büyük miktarlardaki jeo-uzamsal dijital verilerin gerçek dünyadaki kararları vermek için kullanılabilecek, anlaşılması kolay cevaplara dönüştürülmesi için doktora düzeyinde uzmanlık gerektirir.
HazardHub, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki herhangi bir mülke hızlı ve kapsamlı bir bakış sağlayan kolay anlaşılır “puanlarımız” ile birlikte mevcut en iyi tehlike veri kümelerini oluşturmak için geliştirdikleri deneyim ve uzmanlığı uygular.

Girişim Kategorisi

Hayat, Konut, Kaza Sigortası

Lokasyon

ABD

Kuruluş Tarihi

2016

Web Adresi

www.hazardhub.com