Resident Insurance Journey

Sabah hiç bir şey satın almak için satın alınabilirni düşünerek uyanmaz. Toplum planlamasının ortaklarıyla birlikte çalışmak zorunda kalabilirsiniz. marka araçlardan yararlanan ve sadık müşterilerden oluşan bir topluluktan yararlanır. Örneğin; büyükla ortaklaşa eğitim hizmeti ile mağazanın tüketicisiyle sahip olduğu güvenden yararlanan sigortacılar. Birinci dünyaya sığdırılmış sigorta, "sigorta bakım ve çözümlerini bankaların, perakendecilerin ve e-ticaret platformlarının dijital teknolojisinden yararlanarak yolculuklarına bir bütün olarak entegre etmek için teknolojiden faydalanarak" bu projeyi tasarlamak. Bu teknoloji ile sigortalı, her gün kullanılan dijital araçlarla gösterilebilir ve kasada elektrik tesisatı ve yüksek elektronikler için ürünler garantileri satın alınabilirdi. Bu platformlar, malzemelerini zaten veriyorlar. Bu, sigortayı planlamak için gereken daha az formla birlikte, daha hızlı ve verimli bir şekilde yol almak için hedefli.


Bu satın alınabilecek, satın alınacak, içeri girilebilecek bu ilklemenin çok idi. Günümüzün dijital ortamında, eğitimin eğitiminden oluşan temel eğitimlerden gelen teknoloji devleriyle yerlerin tarafından belirlenir ve bu ön hazırlık, hız ve eğitimden oluşan öğrencilerden oluşur. olası Amazon' satın almayı satın almayın. Bu sınıfın en seçkin müşterilerinden, tüm iş değerlendirme kalanında sahip olunan tüm değerlendirmeler'a alınırken, eğitimle ilgili 2.0 2.0 doğru bir geçişte görülüyor.


Çok eskin için beri, hasar sigortacılar vitrin olacağı düşünülüyor. Sigorta, bir olacak ihtiyacınızınız varsa, mutabakan bütünleşeceğinize dair bir yolculuk olacaktır. Peki, üreticiler pencerede vitrininden bakmaktadırlar mı? Ne yazık ki, çok kötü bir deneyimdir. Sonuç olarak, taleplerin aylar için alınabilir ve bu da çatışmalarına yol açabilir. Talepler alınsa bile, bazı tahminlere göre yalnızca küçük bir kısmı için ödeme için bildirmektedir. Bu ürüne katkı sigorta 2.0 konusunda bu kadar tutkuluyuz; Müşteri deneyim kasanın optimizasyonu gerçekleştirmeli ve bu müşteri yolculuklarını mümkün olabilecek hale getirmeliyiz.